İçeriğe geç

Yaşam Ayavefe Kimdir

Dünya çapında ismini duyuran Türkiye’nin en güçlü iş insanları içerisinde Yaşam Ayavefe gelmektedir. Yaşamının önemli bir kısmını Kıbrıs’ta ve Mersin’de geçirmesinin yanı sıra zorlu bir hayatın içinde büyümüştür.

 Aynı zamanda küçük yaşlardan itibaren iş hayatına katılımının etkilerini ve katkılarını, günümüzde en iyi biçimde değerlendirmektedir. Öyle ki iş hayatında birçok farklı sektörde yapmış olduğu projelerde hep başarılı bir dönem geçirdi. Bu başarıları aynı zamanda almış olduğu önemli eğitimler ile desteklediğini söylemek mümkün.

 Öyle ki uluslararası ilişkiler ve yazılım mühendisliği diplomaları üzerinden farklı iş kollarına çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda buna ek olarak gıda mühendisliği mezunu da olduğunu söylemek mümkün. Tüm bu deneyimlerini birleştirerek farklı alanlarda dünya çapında önemli bir isim haline geldi.

Yaşam Ayavefe’nin Ele Aldığı Çalışmalar

 Birçok farklı iş kolu üzerinden önemli şirketler için Yaşam Ayavefe büyük projeler gerçekleştirilmiş bir iş insanıdır. Bu konuda daha çok Telekomünikasyon ve yazılım güvenliği noktasında çalışmalar yaptığını söylemek mümkün. Delsim communications, Mediatel United Kingdom ve Globalink Mobile gibi önemli şirketler bünyesinde bu alanda çalışmalar yürüttü.

 Gerçekleştirdiği ve tamamladığı projeler ise günümüzde hala kullanılırken önemli bir yere sahiptir. Diğer yandan yine Telekomünikasyon ve teknolojik açıdan kendi şirketleri bünyesinde de çalışmalarını yürütmektedir. Bu doğrultu Voipplanet LTD ve Hale Ayavefe LTD şirketlerinin kuruculuğunu ve yöneticiliğini yaptığını söylemek mümkün.

Yaşam Ayavefe Yazılım Mühendisliği Projeleri

 Özellikle ana işlerinden biri olarak Yaşam Ayavefe yazılım mühendisliği kapsamında çok önemli projelere dünya çapında gerçekleştirmiş bir iş insanıdır. Öyle ki bu konuda özellikle c++ ve Java gibi oldukça büyük yazılım dilleri için çalışmalar yürüttüğünü söylemek mümkün.

 Bu alanda önemli başarılara imza atmasının yanı sıra, aynı zamanda Knight Online gibi uluslararası çaptaki büyük bir oyun için satış ve bayilik sorumluluğunu yürütmektedir. Böylece hem yurtiçi hem de yurt dışı gerçekleştirdiği Telekomünikasyon ve yazılım mühendisliği kapsamındaki çalışmalarıyla, en çok tanınmış güçlü ve güvenilir iş insanları içerisinde yer alıyor. Kendi şirketleri ve farklı şirketlerle yaptığı anlaşmalar doğrultusunda hala bu alandaki ilerlemesini devam ettirmektedir.

Yaşam Ayavefe Farklı Sektörlerdeki Çalışmaları

 Birçok farklı sektöre girmesi ile birlikte Yaşam Ayavefe bu sektörlerde sağladığı başarısı ile tanınmıştır. Özellikle telekomünikasyon ve yazılım güvenliğinin yanı sıra, aynı zamanda inşaat sektörü ve turizm alanında da yer almaktadır. Bu konuda Kıbrıs başta olmak üzere Yunanistan ve birçok farklı ülkede önemli turizm projeleri üstlendiğini söylemek mümkündür.

 Baş Mimar olması ile beraber farkı oteller üzerinden gerçekleştirdiği projeler, aynı zamanda güçlü bir istihdam yaratmış durumdadır. Diğer yandan London merkezi olarak büyük şirketlerde yine büyük hisseye sahip iş insanlarından biridir. Bu başarısını disiplinli, çalışkan ve azimli olmasının yanı sıra, aldığı büyük ve güçlü eğitime bağlamaktadır.

Yaşam Ayavefe’nin Sosyal Yaşantısı

 İş hayatının dışında Yaşam Ayavefe sosyal yaşantısı kapsamında oldukça eğlenceli bir kişiliktir. Öyle ki özellikle hafta sonları arkadaşları ve çalışanlarını bir araya toplayarak onların eğlenmesine olanak vermektedir. Böylece birlik ve beraberliği oluşturmasının yanı sıra, onların pozitif açıdan kendine iyi hissetmesine fırsat tanımaktadır.

 Hayvan sever olarak da iyi bilinen Yaşam Ayavefe’nin bu konuda bir köpeği de var. Onunla sürekli yürüyüşleri çıkarken, aynı zamanda sokak hayvanları için maddi ve manevi elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

 Bunun dışında yaşam dernekleri kapsamında yaşlı ve yerde muhtaç insanlara maddi manevi fon desteklemektedir. Diğer yandan özellikle küresel iklim ve ısınma noktasında, dünya çapında bildirisi ile bunu tehlikelerine de önemli oranda değinen önemli bir şahsiyettir.